Na zkoušení šatů je nutné se předem objednat. Objednání je pouze telefonicky. Prosíme o shovívavost, pokud Vám ihned nebudeme odpovídat, zřejmě se věnujeme zákaznicím na pobočkách. Pokuste se nás zkontaktovat znovu, případně Vám zavoláme zpět. Pro rezervaci volejte prosím na telefonní číslo: 777 903 789 a předem nahlašte pobočku (Praha nebo Plzeň) Zkoušení je zpoplatněné z důvodu zachování kvality šatů. Průběžně se snažíme šaty opravovat a čistit. Plesové šaty: 200 Kč na hodinu zkoušení/ Svatební šaty: 350 Kč na hodinu zkoušení.

about

NAŠE POBOČKY

PRAHA: 5. Května 1660/39 Tel.: 777 903 789 PLZEŇ: Sedláčkova 246/22 Tel.: 702 996 025

Svatební líčení

Krásné šaty sami o sobě nebudou nikdy krásné, pokud Váš vzhled nebude kompletní, a tím docílíte pouze precizním nalíčením a vytvoření krásného účesu! Ano, v NgaLinh Bridal Vás proměníme od hlavy až k patě v královnu, na kterou jen tak nikdo nezapomene!

Svatební focení

Kouzelně originální předsvatební fotografie? Chcete vypadat jako z pohádky nebo chcete spíše něco neobvyklejšího? Žádné kýče, žádný přehnaný photoshop, ale luxus a přirozenost! Protože i předsvatební fotografie jsou velmi důležité, nabízíme Vám zachycení těchto kouzelných momentů námi dlouho hledanými profesionálními fotografy, včetně zapůjčení šatů a nalíčení svatebčanů.

Svatební šaty

Svatební salon NGALINH je místo, kde si plní sny všechny generace žen. Nabízí rozsáhlou nabídku módních trendů z celého světa na půjčení či zakoupení. Najdete u nás svatební i společenské šaty všech střihů, bohatého nebo jemného zdobení, královské nebo elegantní a čisté. Pouze u nás můžete také najít ty největší a nejhonosnější šaty. Dále nabízíme i zhotovení modelu na míru dle Vašeho přání v jakékoliv velikosti. Naše jedinečné a stylové salony najdete již ve dvou městech České republiky a to v Praze a Plzni, pomáháme Vám s výběrem a poskytujeme nejkrásnější róby již od roku 2018. Záleží nám především na Vás a Vaší spokojenosti, proto Vaše přání a představy rády vyslechneme a poskytneme Vám vhodnou nabídku a výběr. Dostupné velikosti jsou od 32 do 44. Půjčovné svatebních šatů již od 13.999 kč Půjčovné společenských šatů již od 4.999 kč.

Plesové šaty

NgaLinh Bridal vždy dbá ne na kvantitu, ale na kvalitu nabízených svatebních a plesových šatů, proto se Vám vždy snaží přinášet ty nejlepší kousky a trendy ze světa sem do našeho salonu. Šaty jsou navrhovány přímo naším týmem a šity z těch nejlepších látek z Itálie a z Ameriky. Na výběr u nás najdete velkou škálu odlišných šatů, od elegantně přiléhavých šatů, které krásně zvýrazní Vaše křivky až po nádherně zdobené šaty s dlouhou vlečkou či velkou spodničkou, díky nímž si budete připadat jako královna! Vždy se snažíme všem našim zakaznicím vyhovět, proto šijeme šaty ať už to jsou plesové či svatební na míru a podle Vašich představ! Protože víme, že každému sluší něco jiného a přeci jen, naší přední prioritou je z Vás udělat ty nejkrásnější!