S NgaLinh Bridal od A do Z !

about

Svatební dekorace

Taky sníte o svatbě jako z pohádky? Teď o tom už nemusíte jen snít! NgaLinh Bridal se posunul o level výš. Nejen, že proměníme nevěstu v královnu dne, ale také pro Vás zrealizujeme s naším bohatým výběrem dekorace a výzdoby svatbu snů. Věřte, že Váš den D, je jeden z nejdůležitějších dnů jak pro Vás, tak i pro nás! Protože spokojení zákazníci s pyšným úsměvem na tváři jsou pro nás prioritou a vše co děláme , děláme nejen profecionálně, ale hlavně z lásky!

Svatební líčení

Krásné šaty sami o sobě nebudou nikdy krásné, pokud Váš vzhled nebude kompletní, a tím docílíte pouze precizním nalíčením a vytvoření krásného účesu! Ano, v NgaLinh Bridal Vás proměníme od hlavy až k patě v královnu, na kterou jen tak nikdo nezapomene!

Svatební focení

Kouzelně originální předsvatební fotografie? Chcete vypadat jako z pohádky nebo chcete spíše něco neobvyklejšího? Žádné kýče, žádný přehnaný photoshop, ale luxus a přirozenost! Protože i předsvatební fotografie jsou velmi důležité, nabízíme Vám zachycení těchto kouzelných momentů námi dlouho hledanými profesionálními fotografy, včetně zapůjčení šatů a nalíčení svatebčanů.

Svatební šaty

NgaLinh Bridal nedbá na kvantitu, ale pouze na kvalitu a originalitu nabízených svatebních a plesových šatů, proto se Vám vždy snaží přinášet ty nejlepší kousky a trendy z celého světa sem do našeho salonu. Naše šaty jsou ušité z nejkvalitnějších materiálů z Itálie, Ruska, Thajska a USA s vysokým podílem ruční práce a také zdobeny SWAROVSKI kamínky. Šaty jsou navrhovány naším šikovným týmem . Jsme zároveň obchodním partnerem vrcholových značek Allure Bridals z USA pro 2 kolekce šatů Allure Bridals a Limited Edition, významné americké značky Justin Alexander a proslulé ruské značky Oksana Mukha. Nabízíme Vám širokou škálu unikátních šatů, od elegantně přiléhavých šatů, které krásně zvýrazní Vaše křivky až po nádherně zdobené šaty s dlouhou vlečkou či velkou spodničkou, díky nímž si budete připadat jako královna! Vždy se snažíme všem našim zakaznicím vyhovět, proto si můžete plesové či svatební objednat na míru podle Vašich představ! Protože víme, že každému sluší něco jiného a naší přední prioritou je z Vás udělat ty nejkrásnější!

Plesové šaty

NgaLinh Bridal vždy dbá ne na kvantitu, ale na kvalitu nabízených svatebních a plesových šatů, proto se Vám vždy snaží přinášet ty nejlepší kousky a trendy ze světa sem do našeho salonu. Šaty jsou navrhovány přímo naším týmem a šity z těch nejlepších látek z Itálie, Ruska a Thajska. Na výběr u nás najdete velkou škálu odlišných šatů, od elegantně přiléhavých šatů, které krásně zvýrazní Vaše křivky až po nádherně zdobené šaty s dlouhou vlečkou či velkou spodničkou, díky nímž si budete připadat jako královna! Vždy se snažíme všem našim zakaznicím vyhovět, proto šijeme šaty ať už to jsou plesové či svatební na míru a podle Vašich představ! Protože víme, že každému sluší něco jiného a přeci jen, naší přední prioritou je z Vás udělat ty nejkrásnější!